Hakkımızda

Aramıza hoş geldiniz. Belki de bir gün merhabalaşırız.

 

Sosyal medyada ve web dünyasında 7/24 varlık gösteren, üretici resmi halı altı ısıtıcı üreten Türkiye'nin tek firmasıyız.

Ortadoğu Isı Firması, 2000'lerin ilk zamanlarında çıkılan bir yolculuğun evrimleşme sürecindeki son halidir. Basit halde halı altı ısıtıcı üretme fikrimiz bugünlerde son Alman teknolojisi ısıya %100 dayanıklı alt taban ile nano teknolojisinin birleşmesi sonucu oluşan bir halı altı ısıtıcı halini almıştır. Bu yaratıcı fikir tamamen firmamızın özgün üretimi olup, piyasadaki diğer ucuz yollu ürünler ile yakından uzaktan ilgisi bulunmamaktadır.

ORTADOĞU ISI FİRMASI, Türkiye'nin her tarafına sadece halı altı ısıtıcı üretimleri yapıp, ücretsiz kargo ile sunma hizmetleri sunmaktadır. Bütün halılara özel olarak kalıplar hazırlayıp, her eve ulaşmayı hedefleyen firmamız, başka tezgah altı üreticilerin yapamadığı her türlü özel ölçüyü yapabilme kabiliyetine sahiptir. Ustalarımız benzersiz matematiksel hesaplar ile halınıza en uygun ısıtıcıyı üretip, çocuğunuzun risksiz bir şekilde halı üstünde oynamasına zemin hazırlamaktadırlar.

HEDEFİMİZ ise bu hizmeti diğer ülkerele ulaştırmaktır. Bu yöndeki çalışmalarımız başlamış olup, ileride başka ülkelere de satışa hazır olacağız. Siz değerli kullanıcılarımızın referansları nezdimizde önemli olup, daima müşteri memnuniyeti ön planda olan bir hizmet sunmaktayız. İlginize teşekkürler.

Ortadoğu Isı